Menü Kapat

Ürünlerimizi görmek için tıklayınız. veya ürün katoloğumuzu indirin.

Geçmişimiz, doğumumuza ve büyümemize tanıklık etmiş olan İtalya‘yla sıkı bağlara sahiptir. Köklerimiz sağlam bir geçmişe ve günümüzde hala geçerliliğini koruyan değerlere sıkıca bağlıdır: tutku ve yenilik. Bu, büyümemizin hiç durmamış olmasının sebebidir. Bizimkisi bir şirketin, ama aynı zamanda bir ailenin de hikayesidir: yorucu tırmanışlara ve heyecan verici sprint finişlere sahip bir yarış etabı, ancak her şeyden önemlisi de çok sayıda heyecan verici başarı ve olağanüstü ekip üyelerini barındıran bir öykü.

Mapei, polimer içermeyen ilk çimentolu yapıştırıcısı KERABOND ile geleceği inşa eder. Ayrıca, KERALASTIC sayesinde, çimentolu sıvadan metal şapa, ahşaptan fiberglasa kadar yeni türdeki taban malzemelerine seramik karolar uygulanabilmektedir. Günümüzde MAPESIL AC olarak adlandırdığımız SIGILLANTE 3433 silikon dolgu malzemesi, seramik yüzeylerdeki derz aralıklarına elastik sızdırmazlık sağlamak için üretilmiştir.

1971’deki SAIE Uluslararası Yapı Fuarı’nda Mapei, tavana sadece ünlü yapıştırıcısı ADESILEX P9 ile bağlanmış bir karoya sabitlenen Fiat 500 ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.